تبلیغات
دجال (احمد کذاب) - اسرائیل و دوستانش
دجال (احمد کذاب)
پیامبر اسلام فرمودند: بعد از من امتم 73 فرقه می‌شوند كه فقط یك فرقه اهل بهشت هست. كدام فرقه؟؟؟ حتما نظر بده در نظر سنجی
(وَ لا تَقُولُوا لِمَنْ أَلْقی إِلَیکمُ السَّلامَ لَسْتَ مُؤْمِناً)

و به کسی که سلام به شما می‌کند نگوئید مؤمن نیستی.

سوره نساء (4): آیه 94
شیطان سالهاست كه برای گمراهی انسان‌ها نقشه كشیده‌ است
چرا ما اینقدر او را دست كم می‌گیریم
چرا در مقابل راه‌های گمراهی شیطان راه‌های هدایت را تقویت نمی‌كنیم

بیاییم عقیده خود را بازنگری كنیم شاید حرف دشمن ما درست باشد
اگر حرف ما درست بود در عقیده‌ای حقه استوارتر می‌شویم

اگر كسی عقیده ما را نقد كرد با جواب علمی او را قانع كنیم نه اینكه بدون شنید كلام او از اول او را رد كنیم


همیشه با خودمان بگوییم اگر حرف او درست باشد در مقابل خدا جواب داریم

بیاییم مهر تعصب رو از عقایدمان برداریم و آنچه عقیده ما هست را دوباره بررسی كنیم


شاید....

اسرائیل و دوستانش

پنجشنبه 1392/12/1

نویسنده: تعجیل در فرج صلوات |


تونلهای غزه و روسپیدی مبارك پیش مرسی

یک شنبه ۴ تیر۱۳۹۱ مصادف بود با ریاست جمهوری مرسی اخوانی برمصر طوفان زده، کسی که همگان گمان می‌کردند به محض گرفتن زمام امور توسط وی، دوران سیاه اسرائیل و شمارش معکوس برای حذف این غده سرطانی آغاز شده است اما در کمتر از۴۰ روز، رویاهای باطل تحلیلگرانی که یا از فرصت طلبی اخوان المسلمین بی‌اطلاع بودند و یا خود را در قبال آن به خواب زده بودند پایان یافت.

یک‌شنبه شب ۱۵ مردادماه سال ۱۳۹۱ افراد مسلح ناشناس با حمله به یک پست مرزی مصری درصحرای سینا ۱۶ نیروی پلیس را که در حال افطار بودند کشته و۷ نفر را مجروح کردند. صبح دوشنبه پس از این حادثه مرگبار، ایهود باراک وزیر جنگ اسرائیل گفت: «امید است تا حمله تروریستی روز یکشنبه به سربازان مرزی مصر در صحرای سینا بیدار باشی برای حاکمان این کشور باشد و قاهره را ترغیب به اتخاذ تدابیر سخت تر بکند. شاید این حمله برای بیدار کردن مصری‌ها برای به‌دست گرفتن کنترل امور به شیوه ای جدی تر لازم بود.»

اما همان روز و پس از بسته شدن مرز رفح، دولت مصر عملیات بستن تونل‌های موجود بین نوار غزه و مصر را با تخریب۱۵۰ تونل آغاز کرد. روندی که تا لحظه سرنگونی مرسی نیز ادامه داشته است و به قول تحلیلگران چنان شتابی به خود گرفت كه حتی روی مبارك را نیز سفید كرد.

از تامین امنیت اسرائیل تا نامه فدایت شوم برای شیمون پرز

اسرائیل نیز بلافاصله با درخواست ارتش مصر برای استقرار ۵ بالگرد درصحرای سینا برای هدف قرار دادن و تارومار قاچاقچیان سلاح از بندر العریش به صحرای سینا و داخل غزه موافقت کرد. این اقدام کابینه اسرائیل در حالی بر اساس پیشنهاد ایهود باراک، وزیر جنگ اسرائیل صورت گرفت كه وی در جلسه امنیتی كابینه با ستایش از ارتش مصر گفت: «اقدام ارتش مصر در استفاده از نیروی هوایی علیه افراد مسلح درصحرای سینا بی‌سابقه و قابل تحسین است.»

آنچه از رابطه مستحکم امنیتی مصر و اسرائیل گفته شد با غلظت بیشتری در روز پنجشنبه ۲۶ مهرماه سال ۹۱ در روابط دیپلماتیک نیز رونمایی شد. «عاطف سالم سید الاهل» سفیر جدید مصر كه هفته‌ها بود برای تحویل گرفتن پست خود در تلاویو به سر می‌برد به همراه «ولید خالد عبدالله عبیده» سفیر جدید اردن وچهار سفیر از كشورهای دیگر، استوارنامه‏‌های خود را در بیت‌المقدس به شیمون پرز دادند.سیدالاهل خطاب به پرز گفت: «من اینجا با پیغام صلح آمده‏ ام تا تاكید كنم، حقیقتاً برای رسیدن به اعتماد دو جانبه و شفافیت در تلاش هستیم.

ما به تمام قراردادهایی كه با اسرائیل امضا كرده‌ایم پایبندیم و خود را متعهد به پیمان صلحی كه با اسرائیل بسته‌ایم نیز می‌‏دانیم. به همراه نسل جدیدمان باید به سمت آینده‌ای صلح‏ آمیز حركت كنیم.

«عاطف سالم سید الاهل» كه كراواتی با رنگ پرچم اسرائیل زده بود به همراه شیمون پرز گیلاس‏های شراب را به افتخار یکدیگر سر کشیدند.

اما این تمام ماجرا نبود؛ چرا که محمد مرسی نیز با امضای متن معرفی سفیر جدید خود دراسرائیل سنگ تمام گذاشته و نوشته بود: «از محمد مرسی رئیس جمهوری عربی مصر به جناب آقای شیمون پرز رئیس دولت اسرائیل ؛ عزیزم و دوست بزرگوارم: «نظر به علاقه شدیدم برای نشان دادن روابط دوستانه که خوشبختانه دولتهای ما را به یکدیگر پیوند داده است، آقای عاطف محمد سالم سیدالاهل را به عنوان سفیر از سوی خود به حضرتعالی معرفی می‌کنم.

با توجه به اخلاص و همت عالی و توانمندی وی در پستهای جهانی که داشته است، امید زیادی را در من به وجود آورده است که در ماموریت محوله(سفیر جدید مصر در رژیم صهیونیستی) موفق باشد و امیدوارم مورد لطف جنابعالی و حمایتهای شما قرار گیرد و مقبول و مورد اعتماد شما باشد. به ویژه اینکه افتخار دارم که برای حضرتعالی سعادت و خوشبختی و برای کشور شما(رژیم اشغالگر قدس) رفاه و شکوفایی و آسایش آرزو کنم. دوست وفادار شما محمد مرسی، کاخ ریاست جمهوری مصر، قاهره ۲۹ شعبان ۱۴۳۳ برابر با ۱۹ جولای ۲۰۱۲ میلادی»(!)

خیانت به مسئله فلسطین

مرسی در اولین حضور بین المللی خود تمام قد در برابر منافع محور مقاومت و مسئله فلسطین قد علم کرد و در کنار کسانی ایستاد که در پی پایان بخشیدن به مقاومت مسلحانه علیه اسرائیل به قیمت به رسمیت شناختن اسرائیل بودند، ۱۰ بند (۴-۱۳) از بیانیه۴۰ بندی اجلاس اضطراری سازمان همكاری اسلامی در روزهای ۲۴ و ۲۵ مرداد۱۳۹۱(۱۴ و ۱۵ اگوست ۲۰۱۲ ) در مکه، به موضوع فلسطین وتاسیس کشور فلسطینی در کنار کشور فلسطین اختصاص داشت که محمد مرسی اولین امضای بین المللی خود را در تایید آن خرج کرد.

اما مرسی نهم شهریور ماه سال ۹۱ در بین هیاهوی رسانه‌های ذوق زده داخلی برای شركت در اجلاس شانزدهم جنبش غیرمتعهدها به تهران آمد و از این تریبون بار دیگر برموضع خود درباره مسئله فلسطین كه پیش از آن در بیانیه مكه در اجلاس سازمان همكاری كشورهای اسلامی ۲۵مرداد ماه سال گذشته نیز آن را اعلام كرده بود پای فشرد وگفت: «مصرحمایت وپشتیبانی سیاسی خود را نسبت به شناسایی دولت مستقل فلسطین درسازمان ملل متحد به عنوان یك كشور دائم وعضو این سازمان اعلام می‌كند. »

بدین‌گونه، مرسی اشغالگری در اراضی فلسطینی سال ۱۹۶۷ از جمله قدس شرقی و بلندی‌های جولان سوریه و بخشی از سرزمین لبنان را پذیرفت و عملا به موجودیت اسرائیل احترام گذاشت.

مرسی چهارم مهر ماه ۱۳۹۱ نیز دراولین سخنرانی خود درمجمع عمومی سازمان ملل دوباره مخالفت جامعه جهانی با تشكیل كشور فلسطینی در مرزهای ۱۹۶۷ را تاسف‌بار خواند و گفت: «مصر، کاملا از هر اقدامی برای پیوستن فلسطین به سازمان ملل حمایت کرده و خواهان حمایت جهانی از این اقدام و ایجاد دولتی مستقل برای فلسطینی‌ها است. »

اما آخرین خیانت مرسی به مسئله فلسطین به روزهای ۱۸و۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۱ (۶و۷ فوریه ۲۰۱۳) و دوازدهمین دور از اجلاس سران كشورهای اسلامی باز می‌گردد كه این بار محمد مرسی رئیس‌جمهور مثلا انقلابی مصر! ریاست آن را برعهده داشت و در قاهره برگزار شد.

۱۶بند(۴-۱۹) از۱۷۰ بند بیانیه اجلاس دوازدهم سازمان همكاری اسلامی درمصر به مسئله فلسطین، اختصاص داشت که در بخش‌هایی از بندهای دوم، چهارم، دهم وچهاردهم آن برمصوبات اجلاس مکه با غلظت بیشتری تاکید شده بود.

سنگ‌تمام برای بحران سوریه

مرسی در موضوع سوریه نیز علیه منافع محور مقاومت سنگ تمام گذاشت. او به ۶ بند (۱۴-۱۹) از بیانیه۴۰ بندی اجلاس اضطراری سازمان همكاری اسلامی مکه در روز۲۵ مرداد۱۳۹۱ بدون هیچ محذوریتی رای مثبت داد که به موضوع سوریه اختصاص داشت و بر اساس بند ۱۹ آن، عضویت جمهوری عربی سوریه در سازمان همكاری اسلامی و دستگاه‌های تخصصی و سازمانهای وابسته به آن به حال تعلیق درآمد.

اما روزهای ۱۸ و۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۱در دوازدهمین دور از اجلاس سران كشورهای اسلامی مرسی با قوت بیشتری در صف معارضین علیه جمهوری عربی سوریه و منافع محور مقاومت ناجوانمردانه پای فشرد. ۱۳بند(۲۳-۳۵) از۱۷۰ بند بیانیه اجلاس دوازدهم سازمان همكاری اسلامی درمصر به موضوع سوریه اختصاص داشت که قاعدتا به امضاء همه اعضا و البته رئیس اخوانی اجلاس هم رسید.

پیچیدن به پای حزب‌الله

مرسی دشمنی خود علیه جریان مقاومت را در واپسین روزهای پیش از سرنگونی‌اش قوام بخشید و درساعات پایانی شنبه ۲۵ خرداد ماه رسما به گروه فغان كننده ازظلم وجور حزب‌الله لبنان به تكفیریها پیوست و ازتصمیم خود مبنی بر قطع تمام مراودات جمهوری مصر و جمهوری عربی سوریه خبر داد تا براساس آن سفارت سوریه در قاهره را تعطیل و نمایندگان خود را از دمشق فرابخواند!

البته او به این اقدام اكتفا نكرد و در مراسم سلفی – وهابی «حمایت ملت مصر از انقلاب سوریه» از شورای امنیت نیز خواست که با ایجاد منطقه پرواز ممنوع در سوریه موافقت کنند و ازحزب‌الله لبنان نیز خواست که فورا نیروهای خود را ازسوریه خارج کند. او دراین مراسم درحالی به دو‌رافتخار دربین خیل تکفیری‌ها پرداخت که این جمع درحضور او بی‌شرمانه ترین توهین‌ها را نثار شیعیان و حزب الله کردند و شیعیان را نجس خواندند(!)
خون شیعیان مظلوم

و شمارش معكوس سقوط

اما «محمد مرسی» ۱۰ روز پیش از سرنگونی فهرست خدمات خود به اسرائیل و خیانت‌های خود به مقاومت و جهان اسلام را تکمیل کرد و با دادن چراغ سبز به سلفی‌های مصر برای قتل فجیع شیعیان درشب میلاد بقیه‌الله(عج) دردوشنبه شب ۱۳ تیر ماه، در واقع حکم سرنگونی زودرس خود را امضاء کرد و عملا جریان اخوان المسلمین را نیز در مصر به زباله دان تاریخ فرستاد.

وهابیون وسلفی‌های مصر شامگاه میلاد حضرت بقیه الله به مراسم جشن پیروان اهل بیت (ع) به مناسبت میلاد امام زمان (عج) در روستای «زاویه أبومسلم» در منطقه «هرم» در استان «الجیزه» نزدیک قاهره یورش برده وچهار نفر ازجمله شیخ حسن شحاته (۶۶ ساله) برادرش محمد شحاته (۳۵ ساله) و شحاته شحاته (۵۵ ساله) و عبدالقادر حسنین عمر (۴۵ ساله) را به شهادت رسانیدند و بقیه حاضران در این مراسم را نیز به شدت مورد ضرب وشتم قرارداده وسپس خانه را به آتش کشیدند.

درحالی ازیک سو گفته می‌شد که پلیس مصر نزدیک محل حادثه حضور داشته اما با بهانه تعداد اندک نیرو، ازدحام فراوان اهالی و مسلح بودن مهاجمان قادر به دفاع ازحقوق این شهروندان نبوده‌اند که ازطرف دیگر این حمله دقیقا یک هفته پس از برگزاری گردهمایی افراطیون سلفی - وهابی در مصر با هدف کمک به تکفیری‌های سوریه اتفاق افتاد.

این همایش که با نام «امت مصر در حمایت از انقلاب سوریه - الأمه المصریه فی دعم الثوره السوری» در قاهره برگزارشد و در آن شیعیان را نجس خواندند، جایی بود که اتفاقا «محمد مرسی» رئیس جمهورمصر نیز درآن حضور داشت! و پس از اعلام تعطیلی سفارت سوریه در این کشور با حملات شدیدی به حزب الله لبنان ازاین جنبش خواست تا نیروهای خود از سوریه را خارج کند.

درحالی مرسی با صدور بیانیه محکومیت این جنایت سعی در فرار از زیر بار مسئولیت داشت که «بهاء انور» سخنگوی شیعیان مصر گفت: «من مسئولیت کامل آنچه رخ داده را بر عهده رئیس جمهور مرسی می‌دانم؛ چرا که سخنان تحریک کننده مستمری بر ضد شیعیان در منطقه «ابومسلم» از دو هفته پیش وجود داشت و هیچ کسی برای جلوگیری از آن دخالتی نکرد، به رغم اینکه ما این موضوع را به نیروهای حکومتی اطلاع داده بودیم. دولت بر ضد دعوتهای تحریک کننده علیه شیعیان، سستی نشان می‌دهد. آنچه رخ داد نتیجه تحریک منظم و مستمر بر ضد شیعیان مصر بود. پلیس دیر رسید، وقتی هم رسید کاری نکرد. »

«طارق الهاشمی» از دیگر رهبران شیعه مصر هم حکومت را مقصر دانسته و درباره این جنایت هولناک گفت: «اینکه سلفی‌ها منزل شحاته را محاصره کرده بودند و دراین مدت کسی آن‌ها را پراکنده نکرده بود دلیل واضحی برنبودن دولت قانون است. مسئولیت کامل این مسئله برعهده رئیس‌جمهور مصر محمد مرسی است. سلفی‌ها طرحی برای دنبال کردن مکان‌های شیعیان و سر به نیست کردن آنان دارند. »

مرسی مخلوع درحالی تاوان خودکرده‌ها را پس می‌دهد که پس از او نوبت به سرنگونی سرترک اخوان‌المسلمین در ترکیه خواهد رسید. این درحالی است که خالد مشعل به عنوان متحد اخوانی دوحه نشین نیز با فرمان اخراج امیر جدید قطر، مثل مفتی خود قرضاوی، راه آوارگی را در پیش گرفته و در حالی که پل پشت سر خود در جمهوری عربی سوریه را به شکل غیر قابل بازگشتی منهدم ساخته است.

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

← آخرین پستها

← نویسندگان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :